MISCELLANEOUS / Mirrors / Mirror 9579514
*
nr 957 9514
MIRROR
sent 1800-tal, höjd: 180 cm,
sent 1800-tal, höjd: 180 cm
Condition: skadad
Estimate:
2600
Sold:
SEK 3200
Auction date:
Monday April 27 2015
at 20:21:19
- Bid history
Time
Bidder
Bid
26/4 23:02:15
1
3.000 kr
27/4 15:43:54
2
2.800 kr
27/4 15:43:54
1
3.000 kr (Robot)
27/4 15:44:44
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: sekelskifte sent 1800-tal spegel speglar
-
9165 MIRROR
Gustavian style, 60x28 cm, wear.
Auction ends
this Monday
27 maj at 20:03
-
9024 MIRROR
krön med stiliserad dekor, tin, stämplad Firma Sve..//
Auction ends
this Monday
27 maj at 19:44
-
9186 MIRROR
contemporary production, oval, 60x50,
Auction ends
this Monday
27 maj at 18:29
*
MIRROR
Condition: skadad
Läs om budbetjänten
nr 957 9514
MIRROR
sent 1800-tal, höjd: 180 cm,
sent 1800-tal, höjd: 180 cm
Condition: skadad
Estimate: | 2600 |
---|---|
Sold: | SEK 3200 |
Auction date: |
Monday April 27 2015 |
- Bid history
Time | Bidder | Bid |
---|---|---|
26/4 23:02:15 | 1 | 3.000 kr |
27/4 15:43:54 | 2 | 2.800 kr |
27/4 15:43:54 | 1 | 3.000 kr (Robot) |
27/4 15:44:44 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: sekelskifte sent 1800-tal spegel speglar
-
9165 MIRROR
Gustavian style, 60x28 cm, wear.
Auction ends
this Monday
27 maj at 20:03 -
9024 MIRROR
krön med stiliserad dekor, tin, stämplad Firma Sve..//
Auction ends
this Monday
27 maj at 19:44 -
9186 MIRROR
contemporary production, oval, 60x50,
Auction ends
this Monday
27 maj at 18:29